všeobecná športová príprava

– váhate aký šport vybrať pre vaše dieťa?

– chcete aby malo radosť s pohybu?

– chcete spoznať komunitu mladých aktívnych ľudí?

   Prostredníctvom tréningov „všeobecnej pohybovej prípravy„ chceme naučiť deti vnímať šport a pohyb ako spôsob trávenia voľného času. Niečo, čo ich baví, čo robia rady v kolektíve kamarátov alebo so svojimi blízkymi. Pri výchove detí nedochádza k nesprávnym pohybovým návykom, zlému držaniu tela a preťažovaniu organizmu. Vďaka pravidelnému pohybu s prihliadaním na zdravý vývin dieťaťa chceme všestranne rozvíjať ich pohybové schopnosti – vytrvalosť, obratnosť, zmysel pre tímového ducha a fair-play.

   Nezameriavame sa len na jeden šport. Vaše dieťa bude pestovať všestrannosť. Tréningy obsahujú prvky gymnastiky, atletiky, loptových a pohybových hier.  Keď mu niečo nepôjde, nevadí. Nabudúce budeme mať opäť iný program, teda môže vyniknúť naozaj každý. Rozvíjanie prehľadu o tímových hrách bude mať za následok to, že neskôr v partii smutne nepovie: „Ja neviem, ako sa to hrá.„

   Ak si už dieťa vybralo nevadí, v rámci nášho tréningového procesu si môže dieťa s pribúdajúci vekom samé vybrať smer, ktorým chce ísť a postupne sa špecifikovať na športy, ktoré ho viac zaujímajú. Môže sa tak zúčastňovať zápasov v oblasti futbalu, florbalu či iných športových súťaží do ktorých sa náš klub zapojí. Vďaka našim skúsenostiam vieme odhaliť talenty pre rôzne športy a odporučiť pre ne ďalší postup.

KDE: Trenčianske Teplice, ZŠ A. Bagara

AKTUÁLNE TERMÍNY A ROZDELENIE:

Mgr. Lukáš Kuzl

Kontaktná osoba

Telefón: +421 911 321 399

E-mail: lukaskuzl@gmail.com

 

Lukášov

KORYTNAČKY

Od 3 rokov

Streda 16:00 - 17:00

ZAJKOVIA

Od 5 rokov

Streda 17:00 - 18:00

TIGRI

Od 6 rokov

Streda 18:00 - 19:00

Prihlásenie

Prihlásenie na tel.č.: +421 902 331 075