Školy a škôlky

Naše O.Z. sa zameriava na organizáciu kurzov najmä pre deti predškolského veku a deti prvého stupňa ZŠ. Kurzy sa realizujú v športoch plávanie, lyžovanie, korčuľovanie, in-line korčuľovanie. Tieto športy sú neoddeliteľnou súčasťou aktívneho odpočinku a tak môžu detičky naučené pohybové zručnosti využiť aj vo svojom voľnom čase.čítať viac

Vďaka našim skúsenostiam vieme odhaliť talenty pre rôzne športy a odporučiť pre ne ďalší postup.

Škola v prírode

Čistý vzduch krásna príroda, lokalita podľa výberu. Naši animátori budú nielen priateľmi, ale aj sprievodcami všetkého a zabezpečia starostlivosť o malých žiakov.

Sme ideálnym miestom prepojenia vzdelávania, športových a iných zážitkov. Máme profesionálnych pracovníkov s deťmi a mládežou, vieme pripraviť zaujímavý a plnohodnotný zážitok nielen pre žiakov.

Športové kurzy

Na výber sú kurzy: plávania, in-line korčulovania, lyžovania a ľadového korčulovania

Cieľom športových kurzov je budovať pozitívny vzťah detí k športu …

Takto to vyzerá na našich športových kurzoch Revel sport clubu pre školy a škôlky a v školách v prírode
Galéria predšportová príprava

Čo robíme pre školy a škôlky ?

Naše O.Z. sa zameriava na organizáciu kurzov najmä pre deti predškolského veku a deti prvého stupňa ZŠ. Kurzy sa realizujú v športoch plávanie, lyžovanie, korčuľovanie, in-line korčuľovanie. 

Tieto športy sú neoddeliteľnou súčasťou aktívneho odpočinku a tak môžu detičky naučené pohybové zručnosti využiť aj vo svojom voľnom čase.

Taktiež vo veľkej miere ovplyvňujú psychomotorický vývoj človeka a prispievajú k jeho emočnému a fyzickému vyžitiu a rozvoju spolupráce v tíme a spoločnosti.

Kurzy sú realizované v týždenných intervaloch, výhodou čoho je efektivita učenia pohybových zručností. Inštruktori využitím moderných didaktických metód, postupov a použitím rozličných pomôcok hravou formou prispôsobenou potrebám budujú u detí pozitívny vzťah k športu, formujú ich osobnosť, rozvíjajú telesnú zdatnosť a pohybovú výkonnosť.

Naši partneri

Miesto kde sa bavíme športom

Revel sport Trenčianske Teplice o.z.

Štvrť SNP 6, 91451

Trenčianske Teplice

IČO: 50008081

DIČ: 2120159558

IBAN: SK7409000000005107550064

Dokumenty na stiahnutie

Cookies

GDPR

Credits

mobil: (plus)421 911 321 399

e-mail: info(zavináč)revelsportclub.sk

© Revel sport Trenčianske Teplice

Created by Gazkooo™